فال حافظ شب یلدا

شب یلدا مهمان داشتیم اقوام خانم مهمان ما بودند پدر خانم و مادر خانم برادر خانم و خلاصه هر کسی که به خانم ربط داشت خانه ما بود.

برای شیرین زبانی بلند گفتم شب یلدا بدون  فال حافظ نمیشه، انگار غوغایی شد همه بلند بلد تایید کردند و هر کسی در اندازه خوذ کلی از خوبیهای فال حافظ گفت، هرکسی با یک جمله به خاطرات خود از حافظ خانی و کتابخانی و حافظ دوستی خود گفت.

راستش یکم خجالت کشیدم فکر کردم عجب حرفی زدم الان باید فال بگیرمو شعر رو بخوانم، با این سواد نیم بند هم هفت هشتا غلط حداقل خرابکاری خواهد بود، خواستم سریع جمش کنم، ولی.

فال حافظفال حافظ

آقا عجب جوگیرین این مهمان های ما ول کن نیستن هر چی میگم اونا فقط از حافظ و فال حافظ صحبت میکنند

هر کاری کردم نتونستم از زیر بار فال حافظ فرار کنم، رفتم و دیوان رو آوردم، یه عالمه خاک روش نشسته بود، خاک رو با پیرهنم سریع پاک کردم کسی نبینه، اخه قبلش گفته بودم من هر شب حافظ میخونم، خلاصه وسط اتاق نشستمو گفتم که همه نیت کنند تا شروع به فال گرفتن کنم، با هزار تعارف یک فال رو به نیت همه گرفتم، یه صفحه باز کردم از دیوان، همش کلمات عربی بود، با بدبختی سعی کردم یه جمله بخوانم، نشد که نشد که نشد، ابروم رفت سرخ و سفید شدمو هی تته پته کردم، همه کلی خندیدند و هر کی گفت بده من بحونم بلدم، منم ناچار و بدون چاره کتاب رو دادم به نفر بعدی، آقا چشتون روز بد نبینه هر کی تو مهمونی بود یه بار شعر رو گرفت تا بخونه، آخرشم یه نفر پیدا نشد که یه بیت رو حداقل درست بخونه.

همین موقه بود که مادر خاننم با دیس انار اومد و گفت شب یلدا بدون انار نمیشه. همه از اول تا آخر مجلس شروع با تایید کردندو هر کدوم از مجالس انار خورون خوشون صدها جمله گفتن.

واقعا شب یلدا بدون انار نمیشه.

مجله اینترنتی جوان حافظ ,فال ,شب ,رو ,یلدا ,یه ,شب یلدا ,فال حافظ ,نشد که ,یلدا بدون ,از حافظمنبع

بیمه بدنه ایران

تخفیف بیمه بدنه ایران

قیمت بیمه بدنه ایران

تفاوت بیمه بدنه و گارانتی خودرو

بیمه بدنه یا گارانتی خودر

فال حافظ شب یلدا

آگهی فروش ملک رایگان

مشخصات

آخرین جستجو ها

فروشگاه آنلاین کارتریج مادشاپ الان بخر تحویل بگیر صبانت قطره آهن باعث پوسيدگي دندان ميشود ؟ تک نسیم فروش تردمیل به صورت آنلاین صرافی وبمانی خرید اینترنتی اینجا هرچی بخوای هست طراحی سایت